KONST / Litografier / Grafiskt blad 14113139
nr 1411 3139
Grafiskt blad
efter Joan Miró, ej signerad. Bildmått: 38x28, yttermått inklusive ram: 54x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:37:00
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)